W Kalwarii Zebrzydowskiej szykuje się dwudniowy turniej charytatywny, z którego zebrane fundusze zostan
W Kalwarii turniej dla rodziny, która straciła w pożarze dom

W Kalwarii Zebrzydowskiej szykuje się dwudniowy turniej charytatywny, z którego zebrane fundusze zostaną przekazane rodzinie z Przytkowic, która kilka miesięcy temu w pożarze.

4-5 marca w  Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się dwudniowy turniej siatkówki i piłki nożnej, podczas którego odbędą się  licytacje i inne atrakcje. Wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Budujemy dom dla rodziny z Przytkowic". Przypomnijmy 21 października w Przytkowicach w budynku mieszkalnym wybuchł pożar. Pomimo sprawnej akcji, drewnianej części budynku nie udało się uratować, spłonęło doszczętnie poddasze i jego wyposażenie. Budynek nie nadaje się do zamieszkania.

W ciągu kolejnych dni rodzina otrzymała wsparcie lokalnej społeczności, jednak potrzeby są ogromne, dlatego też zrodził się pomysł by rodzinie państwa Bednarzów poszkodowanym  w tym zdarzeniu pomoc organizując właśnie tego typu turniej,  z którego całkowity dochód zostanie przekazany na odbudowę zniszczonego budynku.

Turniej odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej.  Już teraz  trwają zapisy do udziału w turnieju siatkówki (drużyny mieszane 4 mężczyzn + 2 panie), który odbędzie się w sobotę 4 marca początek od godziny 9:00, a dzień później turnieju piłki nożnej halowej (1+5).  Zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Organizatorem turnieju jest Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej, PKS św. Józef, oraz GPS Kalwaria.  Wydarzenie odbywać się będzie   ramach jubileuszu  400-lecia lokacji Kalwarii Zebrzydowskiej.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.