14 stycznia w hali sportowej  przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się IV Kalw
Po raz czwarty kalwaryjski meeting  Seido  Karate

14 stycznia w hali sportowej  przy Zespole Szkół nr 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się IV Kalwaryjski Meeting  Seido  Karate. Atrakcją meetingu będzie konkurs łamania desek – Tameshiwari i nauka samoobrony dla kobiet i mężczyzn.

Zajęcia prowadzone będą z podziałem na grupy według stopnia zaawansowania, od białych pasów aż po czarne. W tym roku będzie specjalna grupa dla osób początkujących, którzy nic wcześniej nie mieli wspólnego ze sztukami walki.

Program mitingu: doskonalenie technik karate, wykłady z samoobrony (samoobrona w Seido jest umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach, polegająca na obezwładnieniu przeciwnika mając na uwadze jego zdrowie) oraz promowanie zdrowego trybu życia.

Program Seido jest dostosowany do każdej grupy wiekowej i ich możliwości, dlatego tak chętnie praktykują ten styl osoby dorosłe. Meeting cieszą się coraz większym zainteresowaniem, pojawia się na nich 200-300 zawodników z Polski Południowej.

Organizatorami wydarzenia są Kalwaryjski Klub Sportowy Seido Juku Karate, Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej, Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w  Kalwarii Zebrzydowskiej.  Impreza odbywa się w ramach jubileuszu 400-lecia lokacji Kalwarii Zebrzydowskiej.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.