Na stadionie Beskidu w Andrychowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarny
Pod Pańską Górą rywalizowali druhowie ochotnicy

Na stadionie Beskidu w Andrychowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin Andrychów i Wieprz.

W niedzielę (9.06) pod Pańską Górą a konkretnie na  stadionie Beskidu w Andrychowie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) gmin Andrychów i Wieprz. Zawodnicy rywalizowali jak co roku w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza i ćwiczenia bojowe. Przeprowadzono też dodatkowo pokazy musztry.

Łatwo nie było, bo pogoda dopisała i panował spory upał.

 

Mistrzem gminy Andrychów w grupie dziewcząt 10 – 16 lat została OSP Roczyny, a wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej – OSP Targanice Dolne. W kategorii 16 – 18 lat dziewcząt zwyciężyła OSP Zagórnik, a chłopców – OSP Targanice Dolne. Najlepszą drużynę kobiecą wystawiła OSP Roczyny, a męską – Targanice Dolne.

Jurorzy najwyżej ocenili za musztrę  OSP Rzyki (dziewczęta młodsze), OSP Targanice Górne (chłopcy młodsi), podwójnie OSP Zagórnik (dziewczęta i chłopcy 16 – 18 lat), OSP Roczyny (kobiety) oraz OSP Rzyki (mężczyźni).

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.