W Andrychowie odbył się VIII Turniej Rzucanki Siatkarskiej. Wzięło w nim udział blisko 50 dzieci z p
Blisko 50 dzieciaków wzięło udział w VIII Turnieju Rzucanki Siatkarskiej w Andrychowie

W Andrychowie odbył się VIII Turniej Rzucanki Siatkarskiej. Wzięło w nim udział blisko 50 dzieci z powiatu wadowickiego. Kto wie, może właśnie tutaj część z nich rozpocznie siatkarską kariera na miarę naszej narodowej reprezentacji?

W sobotę (25.05) w Hali Sportowej przy ulicy 1 Maja 4 w Andrychowie odbył się VIII Turniej Rzucanki Siatkarskiej, którego organizatorem była Akademia Młodego Siatkarza, Starostwo Powiatowe w Wadowicach oraz MKS Andrychów.

W turnieju udział wzięło blisko 50 najmłodszych siatkarek i siatkarzy powiatu wadowickiego. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-2, klasy 3 oraz 4
 
Emocji nie brakowało, uśmiechy nie schodziły z buzi zawodników i zawodniczek. Kto wie, może właśnie tutaj część z nich rozpocznie siatkarską kariera na miarę naszej narodowej reprezentacji?

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.