W sobotę (13.04) o godzinie 17:00 na stadionie MKS Kalwarianka przy ulicy Mickiewicza 16 odbędzie się
Rezerwy Wisły Kraków zagrają w Kalwarii!

W sobotę (13.04) o godzinie 17:00 na stadionie MKS Kalwarianka przy ulicy Mickiewicza 16 odbędzie się spotkanie  IV Ligi Małopolskiej. Gospodarze, MKS Kalwarianka, podejmą rezerwy Wisły Kraków. Zapowiada się zacięty pojedynek, na który warto się wybrać.

Kalwarianka spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań. Po 22 kolejkach ma 29 punktów i zajmuje 10. miejsce w tabeli. We wtorek doszło w Kalwariance do "trzęsienia ziemi" - dotychczasowy szkoleniowiec Łukasz Burliga pożegnał się ze stanowiskiem, jego następca nie jest jeszcze znany. Z pewnością w Kalwarii liczą na przerwanie serii meczów bez zwycięstwa, która trwa już od 7 spotkań.

Rezerwy Wisły Kraków to lider IV ligi. Mają 5 punktów przewagi nad drugim Orłem Ryczów. Drużyna jest w dobrej formie i z pewnością będzie chciała powiększyć swój dorobek punktowy.

Na ten moment nie ma oficjalnych informacji o tym, czy rezerwy Wisły Kraków zostaną wzmocnione zawodnikami pierwszej drużyny.

Organizatorzy meczu zapewniają przygotowanie strefy gastronomicznej a dla najmłodszych kibiców darmowego dmuchańca.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.