Na wadowickim pumptracku odbędą się zawody o Puchar Polski. Organizatorzy zapraszają zarówno zawodni
Na wadowickim pumptracku odbędzie się Puchar Polski

Na wadowickim pumptracku odbędą się zawody o Puchar Polski. Organizatorzy zapraszają zarówno zawodników licencjonowanych jak i amatorów a także kibiców do kibicowania.

W  sobotę (6.04) na wadowickim torze pumptrack zmierzą się zawodnicy z całej Polski! Zawody w pumptracku o Puchar Polski pod honorowym patronem burmistrza organizuje tutaj klub Aquila Wadowice.

Do zmagań organizatorzy zapraszają zawodników licencjonowanych oraz amatorów chcących spróbować swoich sił w tej widowiskowej konkurencji i zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Formularz zgłoszeniowy na stronie rewosport.pl, regulamin na stronie organizatora – klubu Aquila Wadowice (TUTAJ)

Opłata startowa wynosi 20 złotych, gotówką w dniu zawodów przy odbiorze numeru startowego. Dzieci do lat 10 włącznie są zwolnione z opłaty zwolnione.

Przypomnijmy, że Wadowice oficjalnie otworzyły pumptrack 13 października ubiegłego roku. To specjalnie przygotowany niewielki tor łączący jazdę jednośladem (rowerem, ale może też to być np. hulajnoga) i wszechstronny trening. Obiekt ma w sumie dwie pętle: dla początkujących i dla bardziej zaawansowanych. Teren jest ogrodzony a także wyposażony w oświetlenie, ławki i kosze na śmieci. Inwestycja kosztowała blisko 900 tysięcy złotych z czego 240 tysięcy gmina Wadowice pozyskała z projektu Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa.

Pumptrack  cieszy się prawdziwym oblężeniem, co oznacza, że jego wybudowanie było strzałem w dziesiątkę: od rana do nocy pełno tutaj dzieci i młodzieży.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 Piotrek 2024-03-30 18:45
Dziekujemy za pumtrack.Wazne ze mlodziez ma gdzie spedzac czas
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.