W maju czołowi kolarze MTB będą się ścigać na górskim szlaku naszych malowniczych Beskidów, zahac
Maraton MTB zahaczy o Leskowiec!

W maju czołowi kolarze MTB będą się ścigać na górskim szlaku naszych malowniczych Beskidów, zahaczając o Wadowice i Leskowiec.

12 maja Wadowice po raz pierwszy będą gospodarzem o maratonu Dare To Be Maraton MTB. Czołowi kolarze na rowerach górskich będą się ścigać na górskim szlaku naszych malowniczych Beskidów, zahaczając o Leskowiec.

Szukasz powrotu do czasów, kiedy liczyła się tylko czysta przyjemność z jazdy, a każdy zjazd dawał zastrzyk adrenaliny, a każdy podjazd był wyzwaniem, które chciałeś pokonać? Maratonmtb.pl jest właśnie dla Ciebie! – zachęcają organizatorzy.

W sezonie 2024 na uczestników czeka pięć autorskich edycji w górach oraz dwie wspólne, punktowane imprezy z MTBCrossMaraton. W zmaganiach weźmie udział ekipa  Goodsport Team XC- czyli reprezentacja zawodników z Andrychowa i Wadowic.

Więcej szczegóów na www.maratonmtb.pl


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.