W kalwaryjskim magistracie gościł Karol Stanek z MKS Kalwarianka, który zwyciężył w kategorii "Najl
To najlepszy piłkarz lig regionalnych

W kalwaryjskim magistracie gościł Karol Stanek z MKS Kalwarianka, który zwyciężył w kategorii "Najlepszy piłkarz lig regionalnych" XXIX Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2023.

12 lutego w Sali Miedzianej Pałacu Krzysztofory odbyła się uroczysta gala, na której nastąpiło rozstrzygnięcie XXIX Plebiscytu na Najlepszego Piłkarza i Trenera Małopolski 2023. Nominowany w plebiscycie Karol Stanek zwyciężył w kategorii "Najlepszy piłkarz lig regionalnych".

Karol Stanek z MKS Kalwarianka to najlepszy strzelec IV ligi sezonu 2022/23. Jego bramki zapewniły drużynie ówczesnego beniaminka utrzymanie w IV lidze. Piłkarz ma w CV mistrzostwo Polski z Piastem Gliwice i wicemistrzostwo Polski juniorów w barwach AS Progres.

Niedawno burmistrz  Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty gościł  Karola Stanka w magistracie. Włodarz pogratulował sukcesu i przekazał symboliczny czek o wartości tysiąca złotych na działalność klubu.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.