Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza  do udziału w Charytaty
W Kalwarii turniej halówki. Wszystko dla 8-letniej Ewy!

Stowarzyszenie im. Św. Jana Pawła II Patrona Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza  do udziału w Charytatywnym Turnieju piłki nożnej halowej  – Strażacy dla Ewy! Jak wszyscy wiemy doskonale na strażaków ochotników zawsze można liczyć, tak też jest i tym razem! 

W ostatnim czasie  otrzymaliśmy wiele sygnałów iż, strażacy ochotnicy z OSP chcieliby się włączyć w pomoc i akcję charytatywną. Bardzo dobrą okazją ku temu jest udział w tradycyjnie organizowanym przez Stowarzyszanie z początkiem roku Turnieju Charytatywnym, stąd też pomysł by zorganizować wspólnie takie wydarzenie – tłumaczą członkowie Stowarzyszenia.

Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju charytatywnym zespoły złożone z zespołów reprezentujących OSP z okolicy. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony dla 8-letniej Ewy z Zebrzydowic, która potrzebuje wsparcia a zmaga się z wieloma chorobami min. z wadą genetyczną i wymaga stałej i kosztowej opieki i rehabilitacji.

Turniej odbędzie się w niedzielę 3 marca w Hali Sportowej ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej (hala Liceum im. M. Kopernika). Gra 4+1. Wpisowe 250 złotych.  Zapisy pod numerem telefonu  692 803 701, mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba drużyn jest ograniczona, pierwszeństwo mają zespoły OSP!

W akcje pomocy poza Stowarzyszeniem już zaangażowała się gmina Kalwaria Zebrzydowska, Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej, a także druhowie z  OSP. W czasie turnieju organizatorzy planują sporo  atrakcji jak np.: liczne licytacje, loterię fantową, animacje dla dzieci, grill bar, ciasta, watę cukrową, zostanie zorganizowane miasteczko strażackie  oraz wozy pożarnicze.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.