Już po raz piąty odbędzie się impreza kolarska Małopolska 500-tka. Uczestnicy wystartują z wadowick
Po raz piąty Małopolska 500-tka. Ruszyły zapisy

Już po raz piąty odbędzie się impreza kolarska Małopolska 500-tka. Uczestnicy wystartują z wadowickiego rynku. Ruszyły zapisy.

W dniach 20-21 lipca już po raz piąty  Klub Aquila Peleton Wadowice organizuje wyścig kolarski Małopolska 500-tka.  Trasa  tradycyjnie poprowadzona została utwardzonymi drogami krajowymi, wojewódzkimi, powiatowymi i gminnymi oraz drogami dla rowerów na terenie województwa małopolskiego. Zawody są przeprowadzone przy normalnym ruchu drogowym, bez ograniczania, czy wyłączania ulic z ruchu drogowego. Zawodnicy kierują się wskazaniami nawigacji GPS. Na trasie czekają ich punkty żywnościowe i kontrolne. Każdy rower jest „uzbrojony” w nadajnik GPS.

Zawodnicy wezmą udział w dwóch wariantach wyścigu:  o długości 500 lub 150 kilometrów. Przewyższenie na długiej trasie wynosi 4900 metrów, a na krótszej 1800 metrów.

Patronat nad Małopolską 500-tką objęło Województwo Małopolskie, a impreza organizowana jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego – Witolda Kozłowskiego.

Ruszyły zapisy do wyścigu, więcej informacji TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.