Dziewczęca drużyna Skawy Jaroszowice rozpoczęła przygotowania do nowej rundy i zaprasza na treningi z
Dziewczyny z Jaroszowickiej drużyny wracają do treningów piłki nożnej

Dziewczęca drużyna Skawy Jaroszowice rozpoczęła przygotowania do nowej rundy i zaprasza na treningi zainteresowane grą w piłkę nożną kobiety zwłaszcza rozpoczynające swoją przygodę jak również już wcześniej grające.

Zespół został założony kilka miesięcy temu i występuje w rozgrywkach wojewódzkich V ligi kobiet Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Drużyna jako nowicjusz w pierwszej rundzie nie może się poszczycić dużymi sukcesami bo początki są zawsze trudne i dużo uczą ale zespół może się pochwalić zajęciem 3 miejsca podczas turnieju Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu, grą w Pucharze Polski z Wisłą Kraków czy strzeleniem kilku bramek podczas rozgrywek ligowych, co sprawiło drużynie wiele radości.

W lidze pierwszy zespół gra z: Tramwaj Kraków, Respekt II Myślenice, Dunajec Nowy Sącz, Novi Narama, Lubomir Wiśniowa, Skalnik Trzemeśnia, Pogorzanka II Pogorzyce, Filkówka Barwałd Średni.

Drużyna dziecięca dziewczynek występuje w wojewódzkiej lidze Orliczek w systemie turniejowym z: Kmita Zabierzów, Radziszowianka Radziszów, AP Przeciszów, Filkówka Barwałd Średni.

W pierwszej drużynie grają dziewczyny z roczników 2009-1985, a w dziecięcych 2010-2016. Więcej informacji o drużynach oraz naborach można znaleźć na stronie Facebook https://www.facebook.com/WomenSkawaJaroszowice lub telefonicznie 888 843 210.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.