Po raz kolejny młodzi narciarze i snowboardziści będą mogli spróbować swoich sił w Lidze Kubusiowe
Ruszyła Liga Kubusiowego Narciarza

Po raz kolejny młodzi narciarze i snowboardziści będą mogli spróbować swoich sił w Lidze Kubusiowego Narciarza, czyli serii zawodów dla dzieci organizowanych w ośrodkach narciarskich Grupy Pingwina, m.in. Czarnym Groniu w Rzykach.

W styczniu i lutym odbędzie się kolejna edycja Ligi Kubusiowego Narciarza. Zawody dla młodych sportowców z roczników 2009-2019 zostaną zorganizowane we wszystkich pięciu ośrodkach Grupy Pingwina. Zawody inaugurujące ligę odbyły się w sobotę (21.01) na stokach ośrodka Kurza Góra w Kurzętniku. Kolejne zawody zaplanowano w ośrodkach: Czarny Groń w Rzykach (28.01), Kasina Ski w Kasinie Wielkiej (4.020) i Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój (11.02). Wielki finał cyklu odbędzie się 18 lutego w Wiśle na stokach ośrodka Skolnity.

Kubuś chce, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, ale też aby nie tworzyły barier pomiędzy sobą i były otwarte na zabawę z rówieśnikami. W zawodach w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana dodatkowo kategoria dla dzieci z niepełnosprawnościami.
 
Dla młodych zawodniczek i zawodników marka Kubuś i jego partnerzy przygotowali upominki. W czasie zawodów maskotka Kubusia zaprosi całe rodziny do strefy zimowych aktywności, gdzie wraz z Pingwinem zadba o niepowtarzalną zabawę w czasie zawodów.

Zapisy na poszczególne zawody odbywają się online, o rozkładzie startu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy rozkład jazdy imprezy znajduje się na stronie: www.ligakubusiowegonarciarza.pl.
(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.