Działający prężnie od kilku lat klub kolarski Aquila Wadowice podsumował miniony sezon i podzielił
Klub kolarski Aquila Wadowice podsumował miniony sezon i podzielił się planami na nadchodzący

Działający prężnie od kilku lat klub kolarski Aquila Wadowice podsumował miniony sezon i podzielił się planami na nadchodzący.

Kolarze zrzeszeni w kolarskim Klubie Sportowym Aquila Peleton Wadowice nie tylko startują w różnych zawodach i wyzwaniach, osiągając niezłe wyniki, ale też organizują różne formy promowania kultury rowerowej i samego kolarstwa organizując różne "dwukółkowe" inicjatywy. Co weekend, kiedy czasu od pracy i innych zajęć jest więcej organizują wycieczki, często na dystansach, które dla przeciętnego rowerzysty są trudne do wyobrażenia, bo liczą od 100 do nawet ponad 300 kilometrów na jednorazowym wyjeździe. W klubie większość osób to kolarze, którzy na rowerach zjedli zęby z "Szefem" Andrzejem Kramarczykiem na czele.

W sobotę (21.01) w Galicjanka  Parkowa zorganizowali spotkanie, na którym podsumowali miniony sezon i podzielili się planami na nadchodzący. Nie zabrakło podziękowań i skromnych zegarkowych upominków. W 2022 roku klub zorganizował  7 wydarzeń: mistrzostwa świata U16 w Wadowicach, mistrzostwa Polski w trialu w Ochotnicy Górne, Puchar Polski Pumptrack w Polance Wielkiej, Finał Pucharu Polski w Rzykach, Ultramaraton Małopolska 500-ka, Rajd na Groń św. Jana Pawła II, czasówkę "Ponikiew Time Trial". Brali też udział w wielu imprezach charytatywnych, w których członkowie klubu zamiast wpisowego wpłacali kwoty na cele charytatywne.

W 2023 również zaplanowani sporo sportowych atrakcji.

Zobaczcie zapis transmisji ze spotkania:

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 KZ 2023-01-21 19:00
Pozdrowienia dla mega twardziela- kolarza Zbyszka K.
Cytować
0 #2 Chantal 2023-02-04 16:51
Very quickly this website will be famous amid all blogging and
site-building users, due to it's pleasant content

Feel free to visit my site :: 안마24: http://ajgsm.com
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.