Radny powiatowy z Wadowic Sebastian Mlak ogłosił nowe wyzwanie dla lokalnych drużyn sportowych. To pom
Pompka Challange. Nowa akcja aby pomóc Zosi ze Skawinek

Radny powiatowy z Wadowic Sebastian Mlak ogłosił nowe wyzwanie dla lokalnych drużyn sportowych. To pompka challenge: zabawa, polegająca na robieniu wspólnych pompek i przy okazji pomocy w zbiórce na lek na SMA dla Zosi Pająk ze Skawinek.

Szef lokalnych struktur PO, radny powiatowy Sebastian Mlak a także prowadzący odrodzoną siatkarską drużynę  Skawy Wadowice ogłosił na Facebooku nową zabawę, #pomkpachallangeZosia. Namówił swoich kolegów z drużyny, aby wspólnie zrobili pompki dla cierpiącej na SMA Zosi Pająk a przy okazji wpłaty na jej konto zbiórki na "najdroższy lek świata".

Za każdego zawodnika wpłacamy po symbolicznym piątaku dla Zosieńki do skarbonki – poinformował radny.

Ma on nadzieję, że do sympatycznej zabawy przyłączą się teraz inni, do wykonania pompek wyznaczył drużyny z Anrdychowa i Wadowic.

Tak to wyglądało:

Przypomnijmy, że Zosia Pająk ze Skawinek (gmina Lanckorona) zmaga się z SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni. Niedawno Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że będzie refundowało Zolgensma "najdroższego leku świata" na chorobę SMA. Niestety, jednak ze względu na wprowadzone ograniczenia (przyjmowanie innego leku) Zosia nie kwalifikuje się na refundację...

Stąd ludzie dobrej woli dwoją się i troją organizując kolejne charytatywne wydarzenia, z których dochód przeznaczony jest na zbiórkę na lek. Także "Armia Oliwiera" po zakończonej sukcesem zbiórce, wszystkie swoje zasoby skierowała teraz na zbiórkę dla dziewczynki.

Zbiórka dla Zosi na platformie siepomaga.pl TUTAJ

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+11 #1 chalange 2023-01-13 10:46
To ja też mam chalange za każdy taki głupi pomysł Który jest zwykłym PR bede wytykał idiotów na ulicy i oczywiscie wpłacał pieniądze na konto dla zosi proste
Jak można sobie robić PR na czyimś cierpieniu to nie ma godnosci żadnej !!!!
Cytować
-10 #2 Widzę 2023-01-13 12:08
Zobaczymy co na to rządzący obóz władzy
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-rodzice-walcza-o-zycie-swoich-dzieci-w-sejmie-powstal-specja,nId,6532119
Cytować
-2 #3 PisPoJednoZuO 2023-01-13 12:28
Cytat:
Zobaczymy co na to rządzący obóz władzy
Ale co to znaczy obóz władzy skoro to jedno i to samo ?
Doradzą tuska był morwiecki agent stasi
Wiec po co piszesz taki komentarz który ma za zadanie tylko poróżnić ludzi ?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.