Gmina Wadowice i Stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadow
Turniej w siatkówkę plażową na Wenecji. Kto zgarnie tym roku puchar burmistrza?

Gmina Wadowice i Stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych i tradycyjnie już  otworzy  Wianki nad Skawą.

Jak informuje Urząd Miejski w Wadowicach, gmina Wadowice i Stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych, w piątek (24.06) na wadowickiej Wenecji (przez niektórych dumnie zwanej bulwarami nad Skawą...) i  otworzy tego roczne Wianki nad Skawą.

O puchar włodarza miasta powalczą zawodnicy w dwóch kategoriach wiekowych – od godziny 12:30 uczniowie szkół podstawowych w czteroosobowych drużynach, a od godziny 16:00 zagrają siatkarze i siatkarki w kategorii OPEN (drużyny dwuosobowe).

Dla trzech najlepszych zespołów obu turniejów przewidziano puchary oraz nagrody, ufundowane przez gminę Wadowice.

Zapisy na turniej przyjmowane są za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji pod numerem telefonu: 519 352 919. Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-6 #1 Bojkot 2022-06-20 15:00
Przecież miasto nie ma burmistrza tylko ciula z łaczan
Tak że impreza nie ważna !!
Cytować
+5 #2 Retro 2022-06-21 09:15
Cytuję Bojkot:
Przecież miasto nie ma burmistrza tylko ciula z łaczan
Tak że impreza nie ważna !!

Zamknij ryja Kot.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.