Galicjanka rusza z nowym programem online COOLturalnie. Pierwszym gościem będzie Bogusław Jamróz, pre
Galicjanka rusza z nowym programem COOLturalnie. Pierwszym gościem prezes Skawy

Galicjanka rusza z nowym programem online COOLturalnie. Pierwszym gościem będzie Bogusław Jamróz, prezes MKS SKawa Wadowice.

Galicjanka, która w regionie posiada cztery lokale (trzy Wadowicach, jeden w Stryszowie) to nie tylko ciastkarnia, kawiarnia, lodziarnia, piekarnia ale także miejsce spotkań. Na swoim koncie mają nie tylko sponsoring ale też i organizację organizację wielu wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Teraz uruchamia pierwszy odcinek nowego programu online Galicjanka COOLturalnie.

Do naszego programu zapraszać będziemy lokalnych pasjonatów, działaczy, społeczników... czasem tych dobrze Wam znanych a czasem ludzi o których być może nie wiecie jeszcze zbyt wiele ale są na tyle ciekawymi postaciami że warto ich poznać i posłuchać – informują organizatorzy

Gościem pierwszego odcinka w środę (27.04) o godzinie 18:00  będzie Bogusław Jamróz, prezes MKS Skawa Wadowice. Gość opowie o codziennych działaniach, sukcesach, problemach z jakimi mierzą się miejskie kluby sportowe, wizjach na bliższą i dalszą przyszłość, jak to jest ze sportem wśród dzieci i młodzieży w obecnych czasach  a także odpowiemy  na pytanie czy sport nadal łączy pokolenia i czy tylko piłką nożną żyją sportowe Wadowice.

Organizatorzy mają nadzjeię  poruszyć też szereg ciekawych wątków związanych z funkcjonowaniem Skawy Wadowice, klubu piłkarskiego, który w tym roku obchodzi jubileusz 115 lat.

Link do wydarzenia TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+17 #1 Bogdan 2022-04-20 10:25
Niech opowie o fundacji Lotto
Cytować
+6 #2 precz z ciulem 2022-04-20 10:48
Ciekawe czy odpowie dlaczego pozwolił kalinskiemu zniszczyć stadion ?
A może nie miał na to wpływu ?
Cytować
+15 #3 Wow 2022-04-20 10:55
Ciekawe czy właściciel galicjanki płaci nadgodziny pracownikom
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.