Piłkarki Kalwarianki idą jak burza i zostały liderkami w lidze futsalu kobiet. 9 stycznia kolejny mecz
Piłkarki Kalwarianki liderkami w lidze futsalu kobiet

Piłkarki Kalwarianki idą jak burza i zostały liderkami w lidze futsalu kobiet. 9 stycznia kolejny mecz dziewczyn, które zmierzą się z drużyną WKS Wawel Kraków.

W poniedziałek (27.12) po ciężkim meczu Kalwarianki pokonały 9:8 Wierzbowiankę II Wierzbno w ramach II ligi futsalu kobiet. Zrównały się tym samym punktami z dotychczasowym liderem Iskrą Tarnów.

Do meczu na szczycie doszło w środę (29.12). Na hali sportowej przy ulicy Mickiewicza 14 w Kalwarii Zebrzydowskiej zawodniczki pewnie pokonały faworyzowaną drużynę gości z Tarnowa i tym samym zostały z kompletem 4 zwycięstw liderem rozgrywek na półmetku rozgrywek.

MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 8:4 Iskra Tarnów

Bramki dla Kalwarianki strzelały: 4x Wacław, 2x Siwek, P. Kudłacik i Ogarek.

W drugiej rundzie Kalwarianki tylko raz zagrają na hali w Kalwarii Zebrzydowskiej i już dzisiaj zapraszają na ten ciekawy i ważny mecz. MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska vs WKS Wawel Kraków, niedziela, 9 stycznia godzina 18:30, Hala Sportowa ul. Mickiewicza 14 w Kalwarii Zebrzydowskiej – informuje nas Franciszek Sarapata.

W tym roku Kalwarianki zajęły 2 miejsce na 16 drużyn na turnieju halowym w Krzeszowicach, 3 miejsce na turnieju halowym WKS Wawel Kraków i 3 miejsce w futsalowym Pucharze Polski na szczeblu małopolski.

Więcej informacji o drużynie na facebook.com/mks.kalwarianka

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.