Piłkarze z LKS Amator Babica doczekali się w końcu sanitariatów przy swoim boisku. Gmina Wadowice zak
Piłkarze z Babicy doczekali się sanitariatów

Piłkarze z LKS Amator Babica doczekali się w końcu sanitariatów przy swoim boisku. Gmina Wadowice zakupiła tutaj kontener kryjący w sobie cztery prysznice, umywalki oraz toalety.

To trochę wstyd, żeby w XXI wieku zwracać uwagę na coś tak oczywistego, ale jest to warte odnotowanie. W dobie nieco utopijnego projektu czyli oczka w głowie burmistrza Bartosza Kalińskiego jakim jest "Arena Wadowice", na który miasto zaplanowało niedawno na sam projekt zagospodarowanie terenu ponad 2,2 miliona złotych, są jeszcze miejsca sportowe w powiecie wadowickim, w których piłkarze marzą o czymś tak prozaicznym jak... toaleta. Tak jest m.in. w podwadowickiej Babicy.

Na szczęście marzenia stały się rzeczywistością i teraz sportowcy nie będą musieli biegać w krzaki za potrzebą: przy boisku LKS Amator Babica stanął niepozorny budyneczek...

Zakupiony przez nas kontener sanitarny, bo o nim mowa, kryje w sobie cztery prysznice, umywalki i toalety. Teraz tylko wystarczy podłączyć go do mediów i niech chłopakom służy – cieszy się burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 Polak 2021-12-28 12:06
Kupili kuwetę będą mieli gdzie srac
Cytować
-2 #2 Wow 2021-12-28 14:49
Tylko w Babicy nie ma wodociągów i kanalizacji. Pozostało brać wodę z pobliskiej rzeczki
Cytować
+9 #3 Jasiek 2021-12-28 15:20
Ale jakby nie patrzeć jest to najładniejsza wieś w okolicy.
Cytować
+6 #4 Media 2021-12-28 15:42
O ile wiem nie ma w tym miejscu kanalizacji ani wody.Pozostaje szambo z wywózką chyba że , wezmą wzór z Babica cupel podepną się do fosy najlepiej pod mostkiem dojazdowym żeby było niewidoczne podpowiem .....
Cytować
+3 #5 Media 2021-12-28 18:09
Cytuję Wow:
Tylko w Babicy nie ma wodociągów i kanalizacji. Pozostało brać wodę z pobliskiej rzeczki

W Babica są wodociągi nie ma kanalizacji.Bud ynek obok kontenera ma wodę więc większego problemu z wodą nie będzie.Problem to kanalizacja i pytanie czy dołożą chłopakom jeszcze przydomowe szambo z wywózką od czasu do czasu czy puszczą do rzeczki?
Cytować
+2 #6 Oszustwo 2021-12-29 12:12
Samowolna budowlana bez połączenia z wodociągami których brak
Kto dał na to pozwolenie
Cytować
+5 #7 Janosik 2021-12-29 16:37
Ja
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.