W sobotę (25.09) w Siedlcach rozpoczęły się zmagania na Mistrzostwach Polski Wojska Polskiego i Słu
 Łukasz Buda znowu na podium!

W sobotę (25.09) w Siedlcach rozpoczęły się zmagania na Mistrzostwach Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. W zawodach uczestniczyło 182 zawodników z 52 klubów i jednostek. Wśród nich Łukasz Buda z Andrychowa, zawodnik Klubu Karate Mawashi z Choczni, żołnierz 6 Brygady Powietrznodesantowej. Jak mu poszło?

Mistrzostwa Polski żołnierzy, strażaków, policjantów i innych służb, już na stałe wpisały się do krajowego kalendarza kickboxerskiego i po raz kolejny miały bardzo dobrą obsadę. Wśród uczestników – i złotych medalistów – było wielu reprezentantów Polski, m.in. startujących w poprzedni weekend w Pucharze Świata Seniorów w Budapeszcie
 
Łukasz stoczył kilka pojedynków i wszystkie wygrał jednogłośnymi decyzjami, zdobywając tytuł Mistrza Polski Wojska Polskiego i służb mundurowych w kickboxingu.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Pięknie 2021-09-30 07:30
Gratulacje, choć nie znam człowieka.
Cytować
+4 #2 Ciekawy 2021-09-30 09:17
Ja też nie znam ale ziomek z naszego regionu i życzę mu wielu sukcesów.
Cytować
+3 #3 yanek 2021-09-30 12:56
super, ale takie dyplomy to za ping ponga 20 lat temu w szkole dostawałem, mogli by się troszkę postarać bardziej
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.