W sobotę (25.09) Klub Sportowy Victoria Nidek miał wielki zaszczyt gościć dwukrotnego olimpijczyka, b
Legendarny tenisisa odwiedizł klub sportowy w Nidku

W sobotę (25.09) Klub Sportowy Victoria Nidek miał wielki zaszczyt gościć dwukrotnego olimpijczyka, byłego medalistę mistrzostw Europy oraz wielokrotnego mistrza Polski w tenisie stołowym Wang Zeng Yi - pseudonim Wandżi.

Spotkanie było okazją do promocji prowadzonego od września tego roku  szkolenia dzieci oraz formą podziękowania sponsorom za wsparcie klubu. W ramach eventu sportowego rozegrano spotkanie towarzyskie. Naprzeciw mistrza w trzy setowym pojedynku stanęły przy stole tenisowym 3 drużyny występujące na co dzień w 5 i 4 lidze Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Pomimo starań zawodników Victorii wynik spotkania nie był zaskoczeniem. Obecnie czołowy zawodnik Lotto Superligi nie dał szans wygrywając w sposób widowiskowy dla oka kibiców 3 – 0.

Były mistrz Polski był chętny do wszelkiego rodzaju zdjęć oraz autografów, co było dla wszystkich zawodników oraz kibiców niesamowitą pamiątką.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Kr20. 2021-10-03 19:44
Legendarny tenisisa odwiedizł klub sportowy w Nidku.
Kto to taki tenisisa ???? :D
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.