Po latach przerwy w Wadowicach wraca siatkówka seniorów. Zebrała się tutaj mocna ekipa, która już z
Po latach przerwy do Wadowic wraca siatkówka seniorów

Po latach przerwy w Wadowicach wraca siatkówka seniorów. Zebrała się tutaj mocna ekipa, która już zaczęła treningi i chce wrócić od nowego sezonu pod szyldem Skawy Wadowice.

Dobra wiadomość dla miłośników tego sportu, Po latach przerwy do Wadowic wraca siatkówka seniorów. Zebrała się zgrana i mająca siatkarskie doświadczenie ekipa i chcą razem grać. Trenerem  został Jakub Zając, kierownikiem zespołu Sebastian Mlak zaś kapitanem  Dawid Banaś.

W ostatnim tygodniu wakacji w kilka osób wpadliśmy na pomysł żeby reaktywować siatkówkę seniorów w Wadowicach. I tak naprawdę w kilka dni zebraliśmy się i w czwartek (9.09) odbył się pierwszy trening – mówi nam Sebastian Mlak, kierownik nowej drużyny.

Po tygodniu zebrało się 21 zawodników, w najbliższym czasie z tego składu zostanie wyłoniona najlepsza 14, maksymalnie 16, która będzie przygotowywała się do sezonu, reszta zawodników pozostanie w odwodzie.

Skład nwoego siatkarskiego zespołu seniorów: Dawid Banaś, Christian Bogacz, Michał Romański, Dawid Sokołowski, Szymon Pomietło, Rafał Poprawa, Kacper Pstrowski, Jakub Czubiński, Maciej Surma, Konrad Palkij, Maciej Medela, Dawid Wykręt, Konrad Mika, Jacek Buda, Szymon Ortman, Kamil Kras, Michał Tumulik, Dawid Gawęda, Konrad Frączek, Piotr Hałat, Adrian Niedziela.

Drużyna ma zamiar  wystartować jesienią w regularnych rozgrywkach czwartej ligi w barwach  MKS Skawa Wadowice.

(MG)

 

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Majster 2021-09-12 19:40
Super! powodzenia
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.