To będzie szachowy weekend! W ostatni weekend września odbędzie się IV Turniej Szachowy o Puchar Star
To będzie szachowy weekend

To będzie szachowy weekend! W ostatni weekend września odbędzie się IV Turniej Szachowy o Puchar Starosty Wadowickiego oraz V Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic. Organizator, czyli Klub Szachowy „Wieża” Wadowice przygotował sporo ciekawych nagród.

Klub Szachowy „Wieża” Wadowice działający przy Ognisku TKKF „Leskowiec” w ostatni weekend września organizuje dwa turnieje: IV Turniej Szachowy o Puchar Starosty Wadowickiego oraz V Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic.

Odbędą się one w lokalu Spółdzielni Mieszkaniowej (osiedle Kopernika 10). Turniej Szachowy o Puchar Starosty w sobotę (25.09) w godzinach od 10:00 do 15:00 zaś Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza w niedzielę (26.09) w godzinach od 10:00 do 15:00.

Turnieje są  zgłoszone do oceny rankingowej Międzynarodowej Organizacji FIDE i będą w nim uczestniczyć zarówno szachiści wyczynowi jak i amatorzy. Organizatorzy spodziewają się udziału około 100-140 uczestników z Polski i z zagranicy.

Zgłoszenia na stronie internetowej  programu  ChessArbiter  www.chessarbiter.com do czwartku (23.09). Dodatkowych informacji udziela: Adam Madej (telefon  602 178 906, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Strony internetowe turniejów:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1492/regulations.html?l=pl
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1493/

Na uczestników   czekają atrakcyjne nagrody pieniężne (pula 4 tysiące złotych) oraz rzeczowe (pula również 4 tysiące złotych).

Portal WadowiceOnline.pl objął patronem medialnym wydarzenia.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.