Wielki sukces OSP Przytkowice na Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Pożarniczych CTIF MDP w Koninie. Mło
Kolejny wielki  sukces OSP Przytkowice

Wielki sukces OSP Przytkowice na Ogólnopolskich Zawodach Sportowo-Pożarniczych CTIF MDP w Koninie. Młodzi z OSP Przytkowice zajęli pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt, a w kategorii chłopców wywalczyli miejsce trzecie.

W piątek (27.08) na stadionie lekkoatletycznym PWSZ w Koninie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTIF.  Jednostka OSP Przytkowice z naszego powiatu, reprezentowała tutaj województwo małopolskie w kategorii dziewcząt i chłopców.

Długie przygotowania do tych zawodów przyniosły świetne efekty. Drużyna dziewcząt po raz pierwszy w historii jednostki zdobyła tytuł Mistrza Polski, natomiast chłopcy zajęli wysokie 3 miejsce w swojej kategorii. Wyniki te zapewniają jej start na następnych zawodach ogólnopolskich. Wygrana dziewcząt daje im awans na Międzynarodową Olimpiadę CTIF, która odbędzie się w lipcu 2022 roku w Celje w Słowenii.

MDP Przytkowice dziewcząt:
Martyna Chotowicka
Julia Matlak
Wiktoria Tyrała
Emilia Wojnowska
Oliwia Kaleta
Paulina Poseł
Julia Lelek
Lidia Racut
Wiktoria Syrek
Łucja Graca

MDP Przytkowice chłopców:
Krzysztof Twardosz
Piotr Twardosz
Kacper Studnicki
Adrian Pocielej
Patryk Potoczak
Michał Rudecki
Szymon Wojtaszek
Klaudiusz Jurek
Michał Turaj
Kacper Monica

Podziękowania dla osób zaangażowanych w przygotowanie drużyn:
Wiesław Rudecki
Robert Rudecki
Andrzej Zamysłowski
Krzysztof Zamysłowski
Aleksandra Rudecka
Stefan Rudecki
Dominik Balcer
Krzysztof Studnicki
Adrian Krawczyk

Druhowie z OSP Przytkowice kierują podziękowania do rodziców młodzieży, którzy niejednokrotnie okazywali swoją pomoc oraz dla LKS „Sokoł” Przytkowice i LKS Żarek Stronie za udostępnienie obiektów sportowych. Jak zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie z trybun. Dziękujemy naszym niezawodnym kibicom, którzy dużą grupą dopingowali nas w Koninie – cieszą się w OSP Przytkowice.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 Kibic 2021-08-31 13:07
WIELKIE BRAWA...!!! jak i GRATULACJE!
Teraz wielkie wyzwanie dla Gminy, POWIATU, Województwa kto jak się przyczyni na wsparcie finansowe drużyny przed wspomniana wyżej Olimpiadą.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.