Trwa remont bieżni stadionu MKS „Kalwarianka” w Kalwarii Zebrzydowskiej. Rozpoczyna się najważniej
Remont stadionu Kalwarianki wszedł w ważny etap

Trwa remont bieżni stadionu MKS „Kalwarianka” w Kalwarii Zebrzydowskiej. Rozpoczyna się najważniejszy etap inwestycji czyli położenie warstwy poliuretanowej. Obiekt po zakończeniu prac będzie miał nową bieżnię, oświetlenie i monitoring.

Zgodnie z zaplanowanymi pracami trwa remont bieżni stadionu MKS „Kalwarianka” w Kalwarii Zebrzydowskiej. Rozpoczyna się najważniejszy etap inwestycji czyli położenie warstwy poliuretanowej.

Wcześniej zgodnie z harmonogramem zaplanowanych prac wykonano: roboty rozbiórkowe,  dokonano rekultywację łuków i zakoli, wykonano oświetlenie, monitoring a także  zainstalowano sieć teletechniczną wraz  ze studzienkami.

Na obiekcie powstanie bieżnia czterystumetrowa z sześcioma torami o nawierzchni syntetycznej. Wykonana zostanie skocznia do skoku w dal i trójskoku wraz z rozbiegiem. Zmodernizowane zostaną boksy trenerskie, zostanie przeprowadzona rekultywacja łuków, budowa studzienek teletechnicznych i budowa oświetlenia bieżni.

Dodatkowo wykonane zostaną prace związane z wymianą istniejącego ogrodzenia, wymiana bramek, zakup mat zabezpieczających poliuretan w narożach boiska i przy wejściu na boisko.

Inwestycja otrzymała dofinansowanie w wysokości 2 milionów złotych z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz 124 tysiące złotych  w ramach projektu „Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa – MIRS”


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 3xK 2021-08-26 11:45
Brawo, wszędzie da się coś zrobić tylko nie w Ciulowicach
Cytować
0 #2 Mieszkaniec 2021-08-26 20:38
Cytat:
Brawo, wszędzie da się coś zrobić tylko nie w Ciulowicach
Dokładnie .Niestety nazwa się przyjęła i trzeba czekać 3 lata na zmianę nazwy miasta ;(
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.