Około 200 zawodników wzięło udział w II Biegu na Zaporę – Świnna Poręba/ Trasy były bardzo wym
Po raz drugi odbył się bieg na zaporę

Około 200 zawodników wzięło udział w II Biegu na Zaporę – Świnna Poręba/ Trasy były bardzo wymagające, ale zawodnicy, jak na prawdziwych sportowców przystało, podołali wyzwaniu.

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie w niedzielę (22.08) zorganizowały  II Bieg na Zaporę. W pełnym słońcu biegaczki i biegacze mieli do pokonania dwie trasy – 5 i 10 kilometrów. Obie biegły przez malownicze, górskie okolice. Start i metę wyznaczono na koronie zapory.

Na wszystkich – w większości potwornie zmęczonych, ale i niezmiernie zadowolonych z pokonania trasy i własnych słabości – zawodników czekały medale. Na najlepszych pamiątkowe statuetki i upominki ufundowane m.in. przez Wody Polskie, Urząd Wojewódzki w Krakowie, powiat wadowicki, powiat suski oraz gminę Stryszów.

Dodatkową atrakcję biegu było  zwiedzanie zapory, elektrowni wodnej oraz ośrodka zarybieniowego, animacje dla dzieci czy stoisko edukacyjne Wód Polskich Lasów Państwowych i Babiogórskiego Parku Narodowego.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 Lili 2021-08-24 14:59
Ciekawe. Odbył się bieg po terenie budowy. Kto dal zezwolenie na to
Cytować
0 #2 nie lepiej 2021-08-24 15:17
biegacze lepiej by brzegi zapory posprzątali z śmieci,i zainteresowali się śniętymi rybami..
Cytować
0 #3 biegacze 2021-08-25 18:07
biegacze mieli by przyjemne z pożytecznym
Cytować
+1 #4 smiech 2021-08-26 15:46
Cytuję nie lepiej:
biegacze lepiej by brzegi zapory posprzątali z śmieci,i zainteresowali się śniętymi rybami..


Ta bo od tego sa biegacze zeby sprzatac brzeg, uderzcie sie ludzie w glowe czasami zanim napiszecie, juz o tej wzmiance o rybach nie wspomne, boże kto takie bałwany lepi ;(
Cytować
-3 #5 mają 2021-08-27 14:54
biegacze mają siłę do biegania,to i do sprzątania by się nadawali!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.