Miejski Klub Sportowy "Kalwarianka" wybrał  nowe władze. Nowy prezes nakreślił już główne cele ja
Wybrano nowe władze Kalwarianki

Miejski Klub Sportowy "Kalwarianka" wybrał  nowe władze. Nowy prezes nakreślił już główne cele jaki sobie wyznaczył wraz z zarządem.

W lipcu  w MKS "Kalwarianka"  przeprowadzono wybory nowych władz klubu. Prezesem został Piotr Zadora, wiceprezami Adrian Sadowski i Dawid Rupa, zaś członkami zarządu Grzegorz Wypiór.  Cała trójka to  zawodnicy Kalwarianki, skład zarządu uzupełnia dotychczasowy poprzedni prezes Grzegorz Makówka. Członkami zarządu zostali wybrani także: Łukasz Kryjak, Rafał Bucki, Adam Frączek, Mariusz Opyrchał, Wacław Hobrzyk, Grzegorz Jagosz i Andrzej Ziemla.

Jesteśmy niezwykle dumni i zaszczyceni tym, że to nam przypadnie honor organizacji 100-lecia klubu, że to w nasze ręce został powierzony jeden z najstarszych klubów z okolicy. Jesteśmy młodymi ludźmi prowadzimy własne firmy, mamy spore doświadczenia biznesowe – mówił prezes Piotr Zadora

Nowy zarząd przedstawił też główne cele: chcą mieć czyste i transparentne finanse, zależy im nam na rozbudowie infrastruktury sportowej na stadionie,  pragną  rozwijać Akademie Piłkarską Kalwarianki, chcą też stworzyć Socios Kalwarianka, celem nadrzędym jest 100-lecie klubu. „Oczkiem w głowie" nowych władz ma być też rozwój grup dzieciecych i młodzieżowych.

Warto odnotować, że Kalwarianka będzie prowadziła 8 zespołów, dwie drużyny seniorskie, pozostałe to zespoły dziecięce i młodzieżowe.

Nowy Prezes, odbył już serię spotkań, jednym z pierwszych było spotkanie z rodzicami z najmłodszych roczników.  Pierwsza ważna decyzja nowego zarządu dotyczy właśnie najmłodszych, Prezes  oświadczył, że w porozumieniu z PKS Św. Józef wszystkie dzieci z rocznika 2010 zostaną przyjęte w struktury klubu oraz wszystkie będą grały w lidze!
(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 wiktor 2021-08-07 18:21
Super plany i cele .Zycze powodzenia.
Cytować
+1 #2 po kwarantannie... 2021-08-07 22:05
...musi być dobrze, skoro taka Kalwarianka ma zarząd w ilości władz i członków bliskiej ilości zawodników w drużynie piłkarskiej...
Cytować
0 #3 Radek 2021-08-09 07:14
Ale obrus to powinien być zielony
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.