Ludowy Klub Sportowy Zaskawianka Zaskawie obchodzi 40-lecie założenia. Stąd na swoim obiekcie działac
Czterdziestolecie Zaskawianki. To duże święto dla piłkarzy i kibiców

Ludowy Klub Sportowy Zaskawianka Zaskawie obchodzi 40-lecie założenia. Stąd na swoim obiekcie działacze, piłkarze i sympatycy klubu organizują uroczyste obchody. Przygotowano sporo atrakcji.

Ludowy Klub Sportowy Zaskawianka Zaskawie w sobotę (24.07) od godziny 13:00 organizuje uroczyste obchody 40-lecia założenia. O godzinie 13:30 rozpoczną się mecze zawodników drużyn młodzieżowych i ich rodziców żaki, orliki, młodziki, trampkarze, juniorzy młodsi. O godzinie 18:00 odbędą się uroczyste podziękowania dla osób zasłużonych dla klubu. Nie zabraknie wielkiego tortu. O 19:00 rozpocznie się mecz z reprezentacją Polski Odbojów w futsalu.

Przygotowano też takie atrakcje jak przejażdzkę na koniu, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, dmuchaną zjeżdżalnie, gry i zabawy dla dzieci, grill i lane piwo, napoje, słodycze czy stoisko z klubowymi pamiątkami.

Organizatorzy zachęcają, aby na piknik wybrać się pieszo zaś swoje samochody zostawić pod domem.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 gucio bucio 2021-07-24 07:45
i tak trzymac ,trzymy sie tu na dole ,bo warszawce siedza same antypolskie scierwwwwwwaaaa aa
Cytować
0 #2 Naprawdę? 2021-07-24 07:50
......?
Cytować
+3 #3 Cyrk 2021-07-24 11:58
Dziki nie zryly boiska
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.