Gmina Wadowice i Stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadow
Na Wenecji turniej w siatkówkę plażową. Kto zgarnie puchar burmistrza?

Gmina Wadowice i Stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych i  otworzy  Wianki nad Skawą.

Jak informuje Urząd Miejski w Wadowicach, gmina Wadowice i Stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych, w czwartek (24.06) i piątek (25.06) na wadowickiej Wenecji (przez niektórych dumnie zwanej bulwarami nad Skawą...) i  otworzy Wianki nad Skawą.

W czwartek przewidziano rozgrywki dla uczniów i uczennic szkół podstawowych (czteroosobowe drużyny). Natomiast w piątek o puchar burmistrza powalczą siatkarze i siatkarki w kategorii OPEN (duety) od 15. roku życia.

Dla trzech najlepszych zespołów obu turniejów przewidziano puchary oraz nagrody, które będą wręczane przed koncertem gwiazdeczki wieczoru Viki Gabor.

Zapisy na turniej przyjmowane są za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji pod numerem telefonu: 519 352 919. Ilość miejsc jest ograniczona!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 CO to ma być 2021-06-11 18:54
Przepraszam bardzo co to ma być ?
Skoro Włodarz chce zniszczyć Wenecję w tym i boisko ? JAki puchar burmistrza?:O
Ironia czy zwykły żart z mieszkańców ?
Cytować
0 #2 Mieszkaniec 2021-06-12 15:41
Cytat:
Przepraszam bardzo co to ma być ?
Skoro Włodarz chce zniszczyć Wenecję w tym i boisko ? JAki puchar burmistrza?:O
Ironia czy zwykły żart z mieszkańców ?
To jest kpina z mieszkańców I to co sie dzieję ..
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.