Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na jubileuszowy, XX Rodzinny Rajd Rowerowy. Tegoroczna tra
TKKF zaprasza na jubileuszowy, dwudziesty rajd rowerowy

Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na jubileuszowy, XX Rodzinny Rajd Rowerowy. Tegoroczna trasa będzie wiodła z Wadowic przez Roków do Wadowic. Wydarzenie od lat cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek.

W niedzielę (23.05) Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza wszystkich mieszkańców na jubileuszowy XX Rodzinny Rajd Rowerowy na trasie o długości około 26 kilometrów Wadowice – Roków – Wadowice.

Start o godzinie 9:00 – jak zawsze - przed budynkiem Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach osiedle Kopernika 10, półmetek Roków - godzina 11:00 półmetek–Plac Sportowo-Rekreacyjny, a meta – godzina 14:00 – stadion MKS „SKAWA” w Wadowicach. Zakończenie nastąpi o godzinie 16:00.

Zgłoszenia odbywają się także w dniu rajdu. Wszelkich informacji dotyczących odnośnie imprezy udziela Ognisko TKKF „Leskowiec” w Wadowicach, osiedle Kopernika 10, telefon 692 290 685, mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub są dostępne na stronie www.tkkf-wadowice.pl

Miło nam poinformować, że jak co roku, portal WadowiceOnline.pl objął patronem medialnym imprezę.

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.