Andrzej Sermak, który jako piłkarz grał m.in. przeciwko Zinédine Zidane będzie teraz ternował Zaska
Grał przeciwko Zinedine Zidane, teraz będzie trenował Zaskawiankę!

Andrzej Sermak, który jako piłkarz grał m.in. przeciwko Zinédine Zidane będzie teraz ternował Zaskawiankę!

To spore sportowe wydarzenie: nowym szkoleniowcem seniorów ZLKS Zaskawianka został Andrzej Sermak. Jako piłkarz wystąpił w ponad 130 meczach ekstraklasy w barwach Ruch Chorzów, GKS Katowice, Hutnik Kraków - Nowy Hutnik 2010  i Szczakowianka Jaworzno. Z katowickim klubem miał okazję zagrać m.in. w Pucharze UEFA. W sezonie 1994/1995 „GieKSa" z Sermakiem w składzie sprawiła dużą niespodziankę, eliminując Girondins Bordeaux, w którego barwach występowali  wówczas tacy piłkarze jak m.in. Zinédine Zidane, Bixente Lizarazu czy Christophe Dugarry

Jako trener m.in. wprowadził Szczakowiankę Jaworzno z IV ligi do Ekstraklasy! Posiada licencję trenerską UEFA A. W swoje autobiografii Tomasz Hajto  wspomina go jako jedną z najlepszych dziesiątek w Polsce!

Przygotowania do rundy wiosennej z nowym trenerem mieliśmy rozpocząć już w przyszłym tygodniu, ale ze względu na obostrzenia prawdopodobnie zostaną przełożone o kilka dni.Treningi będą organizowane w dniach: wtorki – 19:30 – hala na Kopcu, czwartki – 19:00 – Orlik po dokładnym starcie poinformujemy niebawem. Zapraszamy nowych zawodników – informują działacze Zaskawianki.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Ja 2021-01-19 05:25
Super!!
Cytować
+2 #2 MKS 2021-01-19 11:45
Tytuł jak z "najlepszych" serwisów sportowych :lol:
Cytować
+1 #3 Legia Warszawa 2021-01-26 21:42
to jak uścisk dłoni prezesa czy co ?
on z tysiacami jak nie z dziesiatkami tysiecy grał , dajcie spokój wiochą wali :cry:
Cytować
+23 #4 marek_po_zawodówce 2021-01-28 17:29
"Andrzej Sermak, który jako piłkarz grał m.in. przeciwko Zinédine Zidane będzie teraz ternował Zaskawiankę!"

Kalić jeść, kali pić?

Redaktorze, podpowiadam - w języku polskim istnieje fleksja. Grał przeciwko - komu? czemu? Zinédine'owi Zidane'owi.
Cytować
+13 #5 blueberry 2021-01-28 17:41
Pomijając analfabetyzm autora newsa, jaki to ma związek z czymkolwiek, że grał przeciwko Zidane'owi? To świadczy o jego umiejętnościach piłkarskich albo trenerskich? Równie dobrze można napisać: "Widział w telewizji Jose Mourinho reklamującego pastę do butów". To zapewne, w rozumieniu autora tego tekstu, uczyni oglądającego znakomitym trenerem. Taki jest poziom tego wpisu.
Cytować
0 #6 Iksde 2021-02-05 21:56
Haha xd
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.