W Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Wadowic. Wzięl
Karatecy z całej Polski walczyli o puchar

W Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Wadowic. Wzięli w nim udział zawodnicy z całej Polski.  Organizatorem zawodów był Małopolski Klub Karate OYAMA  z Sensei Jackiem Kasperkiem 4 dan na czele.

Niedawno w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Wadowic. Turniej odbył się dzięki przychylności dyrektora szkoły w tych trudnych czasach.  

W zawodach wzięli udział zawodnicy  z miejscowości: Andrychów, Bielsko-Biała, Chocznia, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Herby, Istebna, Jasienica, Jelenia Góra, Katowice, Kęty, Koło, Kraków, Łódź, Miechów, Mszana, Myślenice, Oświęcim, Proszowice, Radziszów, Ruda Śląska, Skawina, Tomice, Tychy, Wadowice, Wieliczka, Wieprz, Woźniki.

Organizatorem zawodów był Małopolski Klub Karate OYAMA  z Sensei Jackiem Kasperkiem 4 dan na czele, przy wsparciu finansowym gminy Wadowice oraz województwa małopolskiego.  Zgodnie z obostrzeniami Głównego Inspektora Sanitarnego i wytycznymi Ministra Zdrowia odbyły się dwa turnieje, bez udziału publiczności.

Pierwszy Turniej w Kalaki dla dzieci rozegrany został do południa. Każda grupa wiekowa prowadzona była osobno na matę. Najlepsza trójka otrzymała puchary, pozostali pamiątkowy medal. Następnie cała grupa opuszczała salę i po opuszczeniu szatni rodzice odbierali swoje pociechy przed halą sportową. Po każdej odbywała się krótka przerwa na dezynfekcję sprzętu sportowego.

Drugi turniej odbył się po południu po uprzedniej dezynfekcji hali sportowej. Był to turniej w Lekkim Kontakcie i  Semi – knockdown.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.