Juź po raz dziesiąty odbył się  Memoriał Józefa Zemana, legendy wadowickiej Solidarności, nauczyc
Memoriał Józefa Zemana, legendy Solidarności i siatkówki rozegrany

Juź po raz dziesiąty odbył się  Memoriał Józefa Zemana, legendy wadowickiej Solidarności, nauczyciela i trenera siatkówki. Wzięło w nim udział 13 drużyn siatkarskich z całego powiatu. Byli tez goście zza miedzy.

W niedzielę (13.12) odbył się X Memoriał Józefa Zemana. Legendy wadowickiej Solidarności, nauczyciela i trenera siatkówki. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, w turnieju uczestniczyło 13 drużyn z całego powiatu, ale był też zespół z Suchej Beskidzkiej.

Turniej wygrał zespół Mlak Team, 2 miejsce Turbolamusy, 3 miejsce Aniołki. Skład zwycięskiej drużyny: Sebastian Mlak, Dawid Banaś, Konrad Banaś, Artur Zawiła, Michał Romański, Maciej Surma, Jacek Buda, Romuald Wiktor, Michał Hojny.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Artur Zawiła.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+7 #1 Siatkarz 2020-12-16 17:59
Fajne wydarzenie - szczególnie miłe wspomnienia dla osób, które miały przyjemność spotkać Pana Józefa na swojej drodze - jako trenera lub nauczyciela. Przydałoby się w kolejnych latach rozpropagować informacje o memoriale nieco szerzej i z większym wyprzedzeniem. Myślę, że powinno się udać zainteresować udziałem jeszcze parę ekip, które w przeszłości pod okiem Pana Józefa czy Wojtka Salepy trenowały siatkówkę w SP1 czy Szarotce W-ce...
Powodzenia!
Cytować
+2 #2 Uczniowie 2021-01-02 20:50
Pamiętamy Panie Józefie i zawsze tak będzie.
Cytować
0 #3 Jude 2021-01-23 06:25
tider , what is tinder dating: https://tinderdatingsiteus.com/
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.