Piłkarze, znajomi i przyjaciele LKS Zaskawianka Wadowice nietypowo uczcili 102. rocznicę odzyskania prz
Wspólnie chca pokonać dziki. Zaskawianka na półmetku budowy ogrodzenia

Piłkarze, znajomi i przyjaciele LKS Zaskawianka Wadowice nietypowo uczcili 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W czynie społecznym wspólnie budowali ogrodzenie murawy, kilkukrotnie w ostatnim czasie zniszczonej przez dziki.

Jak już informowaliśmy, w ostatnim czasie przykra sprawa spotkała piłkarzy Ludowego Klubu Sportowego Zaskawianka z Wadowic. Murawę ich boiska kilka razy w krótkim czasie zryły dziki. Miały ułatwione zadanie z dostaniem się na ten teren, bo nie jest on chroniony żadnym ogrodzeniem.

Wspólnie wyrównali zrytą trawę, jednak tym razem wypowiedzieli dzikom wojnę i w środę (11.11) w czynie społecznym - bo pojawiło się wiele mieszkańców, piłkarzy, dzieci, przyjaciół i sympatyków klubu - uczcili 102. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości budową ogrodzenia.

Pojawił się nawet burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński, który nie tylko kopał ale i przekazał materiały budowlane. Budowa ogrodzenia jest na półmetku i wkrótce uniemożliwi ono dzikim zwierzakom wejście na teren murawy.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Zenit 2020-11-12 11:01
U mnie sąsiad postawił pastucha elektrycznego, bo też mu dziki niszczyły tereny, można o nim też artykuł? W końcu też płot stawiał.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.