Beskid Andrychów w Święto Niepodległości zmierzy się z wiceliderem rozgrywek Wiślanami Jaśkowice.
Mecz Beskidu Andrychów w systemie Pay-Per-View

Beskid Andrychów w Święto Niepodległości zmierzy się z wiceliderem rozgrywek Wiślanami Jaśkowice. Spotkanie będzie można zobaczyć na żywo w systemie Pay-Per-View!

Przed Beskidem Andrychów  już tylko jedno zadanie w tym roku. W środę (11.11)  o godzinie 11:00 postawić wysoko poprzeczkę w starciu z wiceliderem rozgrywek Wiślanami Jaśkowice. Niedzielna wygrana 2-0 z Orłem Piaski Wielkie była dla andrychowian czwartą w tym sezonie na obcym boisku (jak na razie najwięcej w całej lidze). Teraz przyszła pora na przełamanie się na własnych śmieciach. Po ostatnich dwóch domowych porażkach z Orłem Ryczów i Słomniczanką na Kościuszki 1 przyjeżdża jeden z faworytów rozgrywek.

Wiślanie w tym sezonie w 11 meczach zgromadzili 28 punktów (Beskid po 12 spotkaniach ma 25 oczek). Punkty stracili jak na razie dwa razy - po porażce 1-2 z Orłem Ryczów i remisie 2-2 z MKS-em Trzebinia. Zespół z Jaśkowic to jednocześnie najlepsza ofensywa i defensywa w lidze z bilansem bramkowym 43-8. Przekonujące były zwłaszcza zwycięstwa 8-0 z Orłem Piaski i po 5-0 z LKS-em Śledziejowice i LKS-em Jawiszowice.

Do składu Beskidu po pauzie za żółte kartki wraca Filip Kasiński. Andrychowianie walczą również z plagą kontuzji. W ostatnim meczu z powodu urazów nie zagrali Michał Groń, Kamil Karcz, Michał Tylek i Miłosz Węglarz.

"Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Dlatego zachęcamy wszystkich gorąco do spędzania tego świątecznego przedpołudnia przed ekranami ponieważ spotkanie będzie transmitowane na żywo przez WUTE TV!" - informuje Beskid Andrychów.

Bezpośredni zysk ze sprzedaży trafi na konto klubu. Link do transmisji https://bit.ly/32rMoEC

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.