Emilia Graca z klasy 2ep w miniony weekend została Mistrzynią Polski w Fitness gimnastycznym do lat 15.
Uczennica andrychowskiego liceum mistrzynią Polski

Emilia Graca z klasy 2ep w miniony weekend została Mistrzynią Polski w Fitness gimnastycznym do lat 15. Z mistrzostw wróciła również z drugim medalem.: spróbowała także swoich sił w klasyfikacji do lat 23, gdzie zajęła drugie miejsce!

W  weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Polski Dzieci w Fitness oraz Juniorów i Weteranów w Fitness i Kulturystyce. Jak poinformowało Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie, uczennica tej szkoły z II klasy, Emilia Graca, została mistrzynią Polski w fitness, w grupie wiekowej do lat 15.

Jak się okazuje to nie jedyny medal, jaki przywiozła z tych zawodów: Emilia spróbowała swoich sił także w grupie juniorek do 23 roku życia, w kategorii powyżej 163 wzrostu, gdzie zajęła II miejsce!

Pasją nastolatki, oprócz fitness i akrobatyki, jest cheerleading. Trenuje w klubie Lady Fitness w Myślenicach pod okiem Anny Simsak-Goduli. Ma na swoim koncie sporo sukcesów, nie tylko na szczeblu krajowym.