Blisko 50 uczestników wzięło udział w XIX Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Tym razem jego trasa prowadzi
Rodzinnie na rowerach z Wadowic do Kalwarii

Blisko 50 uczestników wzięło udział w XIX Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Tym razem jego trasa prowadziła z Wadowic przez Stryszów do Kalwarii Zebrzydowskiej.

W niedzielę (20.09) Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zorganizowało XIX Rodzinny Rajd Rowerowy Wadowice. Jego trasa prowadziła tym razem z Wadowic przez Stryszów do Kalwarii Zebrzydowskiej. W sumie do przejechania było 31 kilometrów.

Start odbył się tradycyjnie przez  Spółdzielnią  Mieszkaniową na Osiedlu Kopernika 10 w Wadowicach. Oficjalnego otwarcia rajdu dokonały prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Wadowicach Bożena Łabuś oraz prezes Ogniska TKKF Leskowiec w Wadowicach Halina Kulbacka.

Pogoda dopisała, w dosyć wymagającą trasę wyruszyło blisko 50 uczestników, wszyscy pojawili się również na mecie. Na półmetku, który zorganizowano na stadionie LKS Chełm w Stryszowie organizatorzy przygotowali dla uczestników pokazy konkurencji sportowo-rekreacyjnych, zaś wiceprezes PZKol Tomasz Kramarczyk zaprezentował pokaz kolarskich dyscyplin olimpijskich.

Na mecie w Kalwarii Zebrzydowskiej wręczono nagrody i wyróżnienia. Odbyło się też  losowanie nagród, w tym nagrody główniej, którą był rower. Nie zabrakło również czasu na modlitwę w kalwaryjskim sanktuarium i odpoczynek.

Portal WadowiceOnline.pl objął patronem medialnym imprezę.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 HELA 2020-09-21 19:01
WIELKI SZACUNEK DLA PANA JANKA B.
Cytować
-8 #2 Marek kierowca 2020-09-21 20:54
Wszystko fajnie jak ich wyprzedzić my płacimy podatek w paliwie i co na ciągłej nie można wyprzedzać i co jechać od Wadowic do Kalwari za nimi gdzie tu równo uprawnienie, co
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.