W weekend na wadowickich kortach tenisowych w Parki Miejskim odbył się pierwszy turniej tenisa ziemnego
Galicjanka Cup. Nowa tenisowa tradycja?

W weekend na wadowickich kortach tenisowych w Parki Miejskim odbył się pierwszy turniej tenisa ziemnego Galicjanka Cup. Wzięło w num udział 16 zawodników. Kto okazał się najlepszy?

W weekend na kortach w Parku Miejskim odbył się pierwszy turniej tenisa ziemnego Galicjanka Cup. W turnieju udział wzięło 16 zawodników którzy w piątek (11.09)  i w sobotę (12.09) toczyli pojedynki w czterech czteroosobowych grupach, które wyłoniły 8 ćwierćfinalistów.

W niedziele (13.09) odbyły się półfinały, mecz o III miejsce i finał. W finałowym meczu po 2 godzinnym i emocjonującym pojedynku Maciej Wacław pokonał Pawła Mielca 2:6 6:3 7:6.

W meczu o III miejsce Rafał Mleczko zwyciężył z Maciejem Hasem 6:3 6:1.

Głównym organizatorem i sponsorem imprezy była Galicjanka. Nagrody ufundowali również sklep tenisowy Strefatenisa.com.pl, PILLOVELY.com a także producent obuwia Domeno.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.