Sportowo-rodzinna sobota na Kalwariance. Żarek Barwałd po ponad 15 latach zagra z MKS w lidze. Nie zabr
Sportowo-rodzinna sobota na Kalwariance. Żarek Barwałd po ponad 15 latach zagra z MKS w lidze

Sportowo-rodzinna sobota na Kalwariance. Żarek Barwałd po ponad 15 latach zagra z MKS w lidze. Nie zabrakni sportowych emocji dla starszych i atrakcji dla najmłodszych. Warto tam zaglądnąć.

Szykuje się pogodne święto piłki nożnej na obiekcie Kalwarianki położonej na Mickiewicza 16 w tą sobotę (12.09). Od godziny 11:00 zagrają drużyny młodzieżowe, a potem seniorzy z B klasy i okręgówki:  PKS „Św. Józef” Kalwaria Z. vs WKS „Żarek” Barwałd Górny (Orliki – mecz na Orliku), Kalwarianka vs MKS „Babia Góra” Sucha Beskidzka (Juniorzy Młodsi – główne boisko)

Najciekawiej zapowiada się mecz o godzinie 14:00 w którym po ponad 15 latach zmierzą się odwieczni rywale, kandydujące do awansu, drużyny złożone głównie z wychowanków jednego i drugiego klubu oraz okolicznych graczy:  Kalwarianka II vs WKS „Żarek” Barwałd Górny (mecz o mistrzostwo B klasy). Ostanie spotkanie Kalwarianki i Żarku odbyło się 21 maja 2005 i zakończyło się podziałem punktów oraz wynikiem 1:1. Niestety Barwałd opuścił wtedy V ligę i dopiero teraz drogi ligowe z Kalwarianką się zeszły. O godzinie 17:00 odbędzie się spotaknie Kalwarianka vs LKS „Niwa” Nowa Wieś (mecz o mistrzostwo Okręgówki)

Zapraszamy na mecze i na rodzinne święto piłki nożnej. Zabierzcie całe rodziny. Pogoda ma być idealna! – zapraszają organizatorzy.

Wśród atrakcji organizatorzy przygotowali Food Truck klubowy a w nim pyszne kiełbaski z grilla, zimne napoje, dmuchany zamek, wata cukrowa, popcorn oraz balony dla dzieci.

 

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.