Czas i styl nie był tutaj istotny. Liczyło się tylko dopłynięcie do mety. 50 pływaków z różnymi
50 niepełnosprawnych pływaków popłynęło w sztafecie!

Czas i styl nie był tutaj istotny. Liczyło się tylko dopłynięcie do mety. 50 pływaków z różnymi niepełnosprawnościami wystartowało w wyjątkowej sztafecie, zorganizowanej przez stowarzyszenie Dać Szansę oraz Gminę Wadowice na 100-lecie urodzin św. Jana Pawła II.

Integracyjna sztafeta pływacka w hołdzie św. Janowi Pawłowi II w 100. rocznicę  Urodzin rozpoczęła się w sobotę (5.09) o godzinie 11:45. Każdy z uczestników miał do pokonania po dwie długości 25-metrowego basenu, co łącznie dało 100 długości! Pływacy przepłynęli razem aż 5 kilometrów. Potrzebowali na to zaledwie 75 minut.

Sztafetę wygrali wszyscy, którzy wzięli w niej udział. Na mecie czekały medale i dyplomy, które wręczali prezes stowarzyszenia „Dać Szansę” Bogumiła Jończyk oraz kierownik Wydziału Promocji gminy Wadowice, Małgorzata Targosz-Storch. Koordynatorem wydarzenia był z kolei Bartłomiej Jończyk.

Każdy z uczestników, oprócz medalu, otrzymał wyjątkową unikatową koszulkę oraz bon na posiłek.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.