Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na IXI Rodzinny Rajd Rowerowy. Tegoroczna trasa będzie wi
Po raz dziewiętnasty taki rajd rowerowy

Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza na IXI Rodzinny Rajd Rowerowy. Tegoroczna trasa będzie wiodła z Wadowic przez Stryszów do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wydarzenie od lat cieszy się sporym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek.

W niedzielę 20 września Ognisko TKKF "Leskowiec" w Wadowicach zaprasza wszystkich mieszkańców na XIX Rodzinny Rajd Rowerowy Wadowice  –  z Wadowic przez Stryszów do Kalwarii Zebrzydowskiej. W sumie do przejechania będzie 31 kilometrów.

Start rajdu odbędzie się o godzinie 9:00 – jak zawsze - przed Spółdzielnią  Mieszkaniową na Osiedlu Kopernika 10 w Wadowicach, półmetek Stryszów - godzina 11:30 na stadionie LKS „Chełm”. Dodatkową atrakcją dla uczestników rajdu będzie umożliwienie nawiedzenia Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego. Natomiast meta rajdu, odbędzie się w Kalwarii Zebrzydowskiej od godziny 14:00 przy klasztorze.

Warto dodać, że rajd rowerowy organizowany jest w ramach cyklu Beskidzkich Rajdów Rowerowych pod patronatem  Grażyny Staniszewskiej i od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników dwóch kółek.

Wszelkich informacji dotyczących rajdu udziela Ognisko TKKF „Leskowiec” w Wadowicach, osiedle Kopernika 10, telefon 692 290 685, mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub są dostępne na stronie www.tkkf-wadowice.pl

Miło nam poinformować, że jak co roku, portal WadowiceOnline.pl objął patronem medialnym imprezę.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Nika 2020-08-27 13:38
Przecież pandemia jest i strach z domu wychodzić.
Cytować
+1 #2 diabeł 2020-08-27 14:25
a co z koronololo? :)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.