Jeśli lubicie piłkę nożną i jesteście w wieku 9-12 lat, to wydarzenie jest dla was. W środę (5.08
Rusza kolejne copa…nie na Orliku

Jeśli lubicie piłkę nożną i jesteście w wieku 9-12 lat, to wydarzenie jest dla was. W środę (5.08) odbędzie się kolejny turniej „CopaJ na Orliku”. Dla najlepszych czekają super nagrody od sponsorów.

Za oceanem mają swój „Copa America”, a my mamy „CopaJ na Orliku”. Tym razem animatorzy orlika organizują turniej piłkarski dla chłopców i dziewczynek w wieku 9-12 lat, czyli po „piłkarsku” dla młodzików.

Rozgrywki odbędą się w środę (5.08) od godziny 15:00 na Orliku w Wadowicach (ulica Błonie). Udział w turnieju jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są do wtorku (4.08) (ewentualnie  w przypadku wolnych miejsc w dniu zawodów) mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefonicznie: Maciej Skawina 501 051 178 oraz Tomasz Mamcarczyk 512 448 952. W treści maila lub zgłoszenia telefonicznego należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu zgłaszającego.

Dla najlepszych drużyn przewidziano medale ufundowane przez gminę Wadowice oraz nagrody od sponsorów, takich jak: Galicjanka, Maspex Wadowice, Całkiem Nova, Cud Malina, Lodziarnia Caterina, Pizzeria Pizza Italia oraz Centrum Pszczelarskie Łysoń.

To już drugi wakacyjny turniej „CopaJ Na Orliku”. Pierwszy, w kategorii wiekowej 11-14 lat, wygrała drużyna FC Skawa.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.