Za oceanem mają swój Copa America, a Wadowice maja CopaJ na Orliku, kontynuując akcję „Wakacje na O
CopaJ na Orliku! Wakacyjny turniej dla młodzieży

Za oceanem mają swój Copa America, a Wadowice maja CopaJ na Orliku, kontynuując akcję „Wakacje na Orliku” i tym razem organizując turniej piłkarski dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 11 do 14 lat (rocznik 2006 i młodsi). Zobaczcie szczegóły!

Jak informuje Urząd Miejski w Wadowicach, udział jest bezpłatny, wystarczy tylko zgłosić drużynę, turniej zostanie rozegrany w środę od godziny 9:00. Zapisy przyjmowane są do wtorku (14.07) ewentualnie w przypadku wolnych miejsc w dniu zawodów. Zgłoszenie należy przesłać mailowo na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 501 051 178 lub 512 448 952. 

W treści należy podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu zgłaszającego.

Drużyna może liczyć maksymalnie 15 zawodników. Dla najlepszych drużyn przewidziano puchary oraz nagrody. Organizatorami turnieju są animatorzy orlika w Wadowicach.

Jak dodają urzędnicy wydziału promocji wadowickiego magistratu, najbliższych dniach w ramach akcji „Wakacje Na Orliku” zorganizowane będą również turnieje w siatkówce i koszykówce.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 3xK 2020-07-14 15:55
Łał, cóż za fantastyczna aktywność. Jak oni wcisną ten turniej w harmonogram przeładowanego zajęciami orlika. Szok, organizacyjny majstersztyk.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.