Ważny andrychowski most nad Wieprzówką czeka remont. Z tego powodu zostanie zamknięty, zaś kierowcy
Ważny andrychowski most idzie do remontu i będzie zamknięty

Ważny andrychowski most nad Wieprzówką czeka remont. Z tego powodu zostanie zamknięty, zaś kierowcy na czas prac będą musieli korzystać z objazdów.

Jak poinformowały Nowiny Andrychowskie, od 1 lipca rusza  przebudowa mostu na Wieprzówce, leżącego w ciągu ulicy Beskidzkiej, za rondem Solidarności. Remont wykona Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie. w ostatnich dniach zwożone są tutaj maszyny zaś robotnicy wykonują konstrukcję zbrojeń pod nowe filary.

Kierowców czekają utrudnienia, bo most zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Mieszkańcy Sułkowic, Targanic, Nowej Wsi i Kocierza będą musieli korzystać z objazdów  od ulicy Krakowskiej przez Żwirki i Wigury do Tkackiej lub od strony  Roczyn, albo z drugiej – od Sułkowic Środkowych przez ulicę Centralną. Tą ostatnią trasą będą mogły jeździć tylko auta osobowe i o niskim tonażu.

Urząd Miejski w Andrychowie ma poinformować wkrótce pełną listę objazdów, takżę dla aut o większym tonażu.

Przebudowa przeprawy potrwa do końca tego roku.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.