Trwa ogólnopolska zbiórka krwi dla Rity Malinkiewicz i jej koleżanki, które uległy poważnemu wypadk
Funkcjonariusze wadowickiego Zakładu Karnego też oddali krew dla poszkodowanych kolarek

Trwa ogólnopolska zbiórka krwi dla Rity Malinkiewicz i jej koleżanki, które uległy poważnemu wypadkowi. Do akcji włączyli się też funkcjonariusze  Zakładu Karnego w Wadowicach.

Trwa ogólnopolska zbiórka krwi dla Rita Malinkiewicz, byłej zawodniczki UKS Sokół Zator, mistrzyni Polski juniorów i wielokrotnej reprezentantki naszego kraju w kolarstwie górskim oraz jej koleżanki, które uległy poważnemu wypadkowi 1 czerwca w niedalekich Wilkowicach.

Każdy może oddać krew dla kolarek i innych rowerzystów poszkodowanych w podobnych wypadkach, wystarczy udać się do najbliższego punktu krwiodawstwa. Również mieszkańcy naszego powiatu i rowerzyści włączyli się do akcji. Wadowicki punkt przy ulicy Karmelickiej 5 działa w godzinach od 7:30 - 11:30.

Krew oddali też funkcjonariusze Zakładu Karnego w Wadowicach i namawiają do tego innych.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-14 #1 Adam 2020-06-13 05:49
Najgorsi ludzie, z którymi można się spotkać, ich krew może spowodować zatrucie
Cytować
+12 #2 Do Adam 2020-06-13 11:43
Obyś Ty i twoi bliscy nigdy nie potrzebowali krwi, bo musiałbyś później dziękować.
Cytować
-6 #3 jghkjk 2020-06-13 16:12
Dobrze że coś robią dla innych bo społeczeństwo daje im wysokie emerytury w młodym wieku i inne przywileje nie dostępne dla rzeszty.
Cytować
+2 #4 Taki Ja 2020-06-15 20:26
Cytuję jghkjk:
Dobrze że coś robią dla innych bo społeczeństwo daje im wysokie emerytury w młodym wieku i inne przywileje nie dostępne dla rzeszty.

Zapraszamy do służby, są wakaty. Przyjmij i korzystaj do woli z przywilejów.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.