Po długiej przerwie związanej z epidemią koronawirusa, wadowickie szachy wracają i to najprawdopodobn
Wadowickie szachy wracają w mocnym stylu

Po długiej przerwie związanej z epidemią koronawirusa, wadowickie szachy wracają i to najprawdopodobniej w pierwszym turnieju klasyfikacyjnym w Polsce!

Po długiej przerwie związanej z epidemią koronawirusa, wadowickie szachy wracają i to najprawdopodobniej w pierwszym turnieju klasyfikacyjnym w Polsce

Próbując wykorzystać stoły w Park Miejski -Al.wolności, Wadowice i otwartą przestrzeń staraliśmy się zapewnić maksymalne warunki reżimu sanitarnego, jednak nadciągające chmury miały swoje zdanie. Zatem tradycyjnie ustawiliśmy szachownice w siedzibie klubu. Zatem za nami pierwsza runda miesięcznego maratonu, w którym można wyrobić normę na II i I kategorię – informuje Adam Madej z klubu TKKF Leskowiec Wieża Wadowice.

Sport jest pełen niespodzianek - już na starcie faworyt na papierze Marek Bojarski uległ Dorocie Cholewie, ponadto Janek Malata musiał uznać wyższość Michała Kaszuby, Kamil Mierzwa nie dał rady Markowi Mroczkowi (Marcin), Przemysław Trąbka przegrał z Krzysztof Stanek, a Samuel Maj ograł Kuba Wasztyla.

Jak mówi Adam Madej, wszyscy jeszcze zachowują szanse na końcowy sukces, największe emocje przed nami.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+12 #1 Katolik 2020-06-09 07:00
Ale piękny ten park po remoncie, teraz można spędzać tam wolny czas, nareszcie tętni życiem.
Cytować
+6 #2 Jacek 2020-06-09 23:15
To prawda,teraz chętnie chodzę tam z dziećmi
Cytować
+2 #3 ratownik 2020-06-15 13:12
kawiarnia w parku też jest ok!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.