W weekend już po raz drugi na Kocierzu odbędzie się ekstremalny bieg z przeszkodami Runmageddon. Ostat
W weekend morderczy Runmageddon na Kocierzu. Bierzecie udział?

W weekend już po raz drugi na Kocierzu odbędzie się ekstremalny bieg z przeszkodami Runmageddon. Ostatnia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, więc również i teraz nic nie wskazuje, aby było inaczej...

Sobotnie (5.10) zmagania będą rozgrzewką przed niedzielną (6.10) mordęgą. Rozpoczną się o godzinie 09:00 – wówczas na linii startu pojawią się zawodnicy serii Elite formuły Rekrut (6km +30 przeszkód), czyli ci, który powalczą o zdobycie miejsca na podium. Od 9:30 do 12:00, w seriach co 15 minut, pobiegną Rekruci z serii Open, dla których liczyć się będzie przede wszystkim dobra zabawa i wspólne pokonywanie trasy. O 15:30 i 15:45 wyruszą zmierzyć się z trzema kilometrami najeżonymi piętnastoma przeszkodami, Uczestnicy którzy zdecydowali się wystartować w formule Intro.

W międzyczasie (9:00-11:40) w strefie KIDS powalczą najmłodsi sportowcy, którzy przeżyją fantastyczną przygodę na kilometrowej trasie z dziesięcioma przeszkodami. Młodzież zaś siłę i charakter pokaże o godzinie 14:30 w formule Junior (2km +15 przeszkód).

W ten weekend na niedzielny odpoczynek czasu nie będzie – o 6:50 na trasie pojawią się pierwsi śmiałkowie startujący w ULTRA, czyli 42 kilometrowej morderczej formule z zatrważającą liczbą 140 przeszkód! Natomiast od 7:45 do 12:15 walkę na trasie toczyć będą nie mniej odważni – Uczestnicy zapisani na formułę Hardcore (21 km +70 przeszkód).

Partnerzy Runmageddonu po raz kolejny zadbają o to, by zarówno kibice i Uczestnicy, uraczeni byli jak największą ilością różnorakich atrakcji. W runmageddonowym miasteczku będzie można spróbować swoich sił nie tylko na biegu, ale także w strefie challengu „Zmierz się ze sobą”, przygotowanej przez Samsunga. Na najlepszą kobietę i najlepszego mężczyznę, którym zwis z drążka na jednej ręce niestraszny,  czeka nagroda w postaci słuchawek Galaxy Buds! Kolejne wyzwanie przygotowała firma Smith&Brown – zgarnąć nagrody będzie można dzięki odgadnięciu tajemniczego kodu do sejfu. Przed startem warto zajrzeć na stanowisko Salomona, w którym czekać będą na chętnych buty do przetestowania na trasie. Na mecie zagości ponownie namiot Canona, który zapewni szybki wydruk pamiątkowego zdjęcia i… kucharz zaproszony przez markę Melvit, który każdemu Uczestnikowi wręczy ciepły posiłek. W namiocie Melvitu natomiast tradycyjnie za okazaniem medalu otrzymać będzie można zdrowe przekąski. W strefie Lecha Free zaś czekać będzie piwo 0,0%.

Runmageddon Kocierz to pierwsza w tym sezonie okazja do sprawdzenia swoich sił na górskich obszarach i ostatnia, by zdobyć medal Hardcora. Ci, którzy odbiorą statuetki Weterana będą mogli także obejrzeć wyczekiwane kurtki Weterana 2019. Szczegóły dotyczącego biegu znajdują się na stronie: http://bit.ly/2mgUD4u, tam też można dokonać zapisów na kolejne imprezy.
(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 zajc 2019-10-02 14:36
jeszcze na głowę nie upadłem
Cytować
+2 #2 Lewy 2019-10-02 17:29
Nie rozumiem ludzi którzy płacą za taplanie się w błocie
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.