Zapraszają na otwarte treningi. Każdy może przyjść i spróbować. Nabór zawodników do WKS "Żarek"
Piłkarze poszukiwani od dzieci przez młodzież aż po seniorów

Zapraszają na otwarte treningi. Każdy może przyjść i spróbować. Nabór zawodników do WKS "Żarek" w Barwałdzie Górnym  obejmuje grupy dziecięce i młodzieżowe od rocznika 2014 do 2003 oraz do seniorów od rocznika 2002 bez górnego limitu.

WKS "Żarek" w Barwałdzie Górnym posiada drużyny: Skrzatów (roczniki 2013 i 2014), Żaków(2012-2011), Orlików (2009-2010) oraz Juniorów Młodszych (2003-2008) jak również Seniorów (2002 i starsi). Ruszył nabór uzupełniających do tych grup, a dodatkowo planują w zależności od zainteresowania utworzyć Trampkarzy i/lub Młodzików.

Co oferują?

-treningi piłkarskie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę
-własną bazę treningową jak boiska i zaplecze szatniowe (dzięki współpracy partnerskiej z KS " Filkówka" Barwałd Średni są to dwa pełnowymiarowe boiska z budynkami klubowymi)
-udział w rozgrywkach ligowych wszystkich drużyn
-bogaty zaplecze sprzętu treningowego dzięki udziałowi w rządowym programie KLUB
-niskie składki członkowskie dzięki dotacji dla dzieci i młodzieży od Gminy Kalwaria Zebrzydowska (w zajęciach mogą brać mieszkańcy każdej okolicznej gminy - nie ma ograniczenia – w tej chwili mają również zawodników z gminy Stryszów i Wadowice )
-od października możliwość zajęć na nowo wybudowanej sali w Barwałdzie Górnym
-życzliwą i rodzinną atmosferę
-udział w klubie z ponad 70 letnią tradycją

Otwarty trening dla zawodników z roczników 2003-2008 będzie miał miejsce w środę 10 lipca o godzinie 19.00, a dla Seniorów czyli 2002 i starsi we wtorek 16 lipca oraz 18 lipca na boisku "Żarka" w Barwałdzie Górnym. Nabór uzupełniający do wszystkich grup będzie trwał na bieżąco cały czas na treningach poszczególnych grup wiekowych aż do zapełnienia wolnych miejsc. Zapraszamy do kontaktu! – mówi nam koordynator ds. szkolenia Franciszek Sarapata.

Więcej informacji można otrzymać na prężnie działającym Facebooku www.zarekbarwald.pl oraz pod numerem telefonu 888 843 210 w godzinach 9-19, 7 dni w tygodniu.

Zachęcają również do wsparcia ambitnego klubu Obecnie sponsorami głównymi klubu są tak uznane marki jak Mebloform i Intenso Doors , a partnerami takie firmy jak Kameleon.pro, AG Meble, Bellgraf, Delikatesy u Ani, Bistro Fresh czy Empol. Strategia klubu opiera się na wsparciu z gminy Kalwaria Zebrzydowska.  

>

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.