Siedem poniedziałków i kilkanaście godzin luźnych gier i zabaw. Animator Orlika Tomasz Lechowicz zapr
Wakacyjne poniedziałki na Orliku. Świetna sprawa dla najmłodszych!

Siedem poniedziałków i kilkanaście godzin luźnych gier i zabaw. Animator Orlika Tomasz Lechowicz zaprasza dzieciaków na wakacyjne zajęcia dla chłopców i dziewczynek. Nie obowiązuje żadna opłata – liczy się przede wszystkim dobra zabawa!

Ważna informacja dla dzieciaków, rozpoczynających wkrótce wakacje. W każdy poniedziałkowy poranek od 15 lipca do 26 sierpnia na wadowickim Orliku zorganizowane będą gry i zabawy, od 10 do 11 dla przedszkolaków i uczniów zerówki, a od 11 do 12:30 – dla uczniów ze szkół podstawowych.

Zajęcia będą prowadzone przez animatora orlika Tomasza Lechowicza – trenera piłki nożnej z licencja UEFA B, który współpracuje z Akademią Piłkarską Wisły Kraków.

Tematem zajęć dla przedszkolaków będą gry i zabawy, dbając przede wszystkim o wszechstronny rozwój koordynacyjny dzieci. Natomiast dla trening dla podstawówek będzie bardziej ukierunkowany na piłkę nożną, nie pomijając zabaw rozgrzewkowych – wyjaśnia Tomasz Lechowicz.

Celem treningów jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez sport oraz wychowywanie, rozwój dzieci w środowisku rówieśników.

Zapisy na zajęcia prowadzone są przez cały okres wakacyjny pod numerem telefonu: 784 955 516 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nie obowiązuje żadna opłata, liczy się przede wszystkim dobra zabawa! Gorąco zachęcam dzieciaków, aby każdy wakacyjny tydzień rozpocząć właśnie na orliku i pokopać piłkę w sympatycznej, luźnej atmosferz – zachęca Tomasz Lechowicz.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.