Początek wakacji bez siatkówki plażowej? Niektórzy sobie tego nie wyobrażają. Dlatego ruszają zapi
Siatkówka plażowa na Wenecji na dobry początek lata. Trwają zapisy

Początek wakacji bez siatkówki plażowej? Niektórzy sobie tego nie wyobrażają. Dlatego ruszają zapisy  do turnieju plażówki, który otworzy Wianki nad Skawą z zespołem LemON. Podział na trzy kategorie wiekowe.

Gmina Wadowice i Stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic. Turniej zostanie rozegrany w piątek 21 czerwca  na wadowickiej Wenecji i równocześnie otworzy Wianki nad Skawą.

Gramy w trzech kategoriach wiekowych. Pierwszą utworzą uczniowie szkół podstawowych i trzeciej klasy gimnazjum (czteroosobowe drużyny plus rezerwowi), drugą – uczniowie szkół średnich (duety), a trzecia to kategoria OPEN (duety), bez ograniczeń wiekowych – informują organizatorzy.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Dla trzech najlepszych zespołów przewidziano puchary oraz nagrody, które będą wręczane na wielkiej scenie, przed koncertem zespołu LemON.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 16 czerwca. W temacie maila należy napisać: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO TURNIEJU PLAŻÓWKI, a w treści podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz numer kontaktowy. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 512 448 952.

Wstępny harmonogram:

Miejsce rozegrania turnieju: Wadowicka Wenecja

Termin: 21 czerwca (piątek)

9:00 – 14:00 Rozgrywki w kategoriach młodzieżowych – szkoły podstawowe (+ 3 klasa gimnazjum) i szkoły średnie
15:00 – 19:00 Rozgrywki w kategorii OPEN

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.