Po dłuższej przerwie wracają rozgrywki na wadowickim orliku. Właśnie ruszyły zapisy do GOLA, czyli
Zgłoś drużynę i zdobądź GOLA. Rusza liga na Orliku

Po dłuższej przerwie wracają rozgrywki na wadowickim orliku. Właśnie ruszyły zapisy do GOLA, czyli Gminnej Orlikowej Ligi Amatorów w Wadowicach. Star w kwietniu, zakończenie w czerwcu. Ilość drużyn jest ograniczona!

GOLA zostanie rozegrana na orliku w Wadowicach (ulica Błonie 2) w każdy czwartek w terminie kwiecień-czerwiec. Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 11 kwietnia.  Zapisy do ligi przyjmuje animator Orlika Tomasz Lechowicz, który organizuje ligę we współpracy ze Skawą Wadowice. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie do 31 marca. W temacie maila należy napisać: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO GOLA, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, numer kontaktowy oraz informację o treści: W naszym zespole będzie/nie będzie minimum trzech zawodników, mieszkających bądź zameldowanych na terenie gminy Wadowice.

Jeśli do 31 marca  zgłosi się więcej zespołów, niż planowana liczba miejsc, pierwszeństwo będą miały te drużyny, które w swoim składzie będą mieć minimum trzech zawodników z gminy Wadowice.

Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem, ponieważ ilość drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona i w każdej chwili lista może zostać zamknięta. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziano nagrody oraz puchary, ufundowane przez Gminę Wadowice. Będą również nagrody dla najlepszego piłkarza, bramkarza oraz strzelca GOLA – zachęca Tomasz Lechowicz.

W turnieju mogą brać udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zrzeszeni w klubach piłkarskich PZPN (amatorzy bez profesjonalnego kontraktu). Drużyny biorące udział w rozgrywkach zobowiązane są do uiszczenia opłaty startowej oraz kaucji zwrotnej.

Szczegółowych informacji udziela Tomasz Lechowicz pod numerem: 784 955 516.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Priscilla 2019-10-22 02:26
I wanted to thank you for this very good read!! I definitely loved every bit of it.

I have you book marked to look at new stuff you post?


my website ... Made Pure Wrinkle Reducer: http://www.usagoldentour.com/tour_mentoring_example/4576042
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.